סטטוס תמרור עצור בצומת רמ"א/מהרי"ץ

ועדת תחבורה (10/09/2019 14:47)

תושבים יקרים.

יש הרבה תלונות על התמרור עצור בצומת רמ"א מהרי"ץ ,למיטב הבנתי חלק מהתושבים מעונינים להזיז אותו מעט קדימה וחלק מעונינים להחליף אותו לתמרור תן זכות קדימה.

יש לציין שההחלטה על התמרורים השונים ביישוב לא בוצעו על ידי אלא על ידי הוועדה הקודמת, אני דאגתי לאישור מפת התימרור מול המועצה האיזורית עם אדון בן חמו ולביצוע בשטח.

לגבי שינויים בתימרור, אני מעוניין לבצע שינויים בהתאם לבקשות התושבים ובהתאם להמלצות הבטיחות מהגורמים השונים , אך יש לרכז את כל השינויים יחד מכיוון שזה מורכב ואורך זמן לאשר מפת תימרור חדשה.

לגבי התמרור הנ"ל, להזיז קדימה את התמרור כרגע לא אפשרי מכיוון שממוקם שם מכולת אשפה ולא ניתן לחסום אותה עם תמרור עצור, לא ניתן להזיז את המכולה מעט למעלה מכיוון שיש שם עצים ובהרמה של המכולה העצים יינזקו, ולא ניתן להזיז את המכולה למיקום אחר בשל בקשות של תושבים באיזור שהמכולה לא תהיה ליד ביתם.

יש עבודה מאומצת של הגורמים השונים ביישוב לצורך הסרת הגבעה בצומת רמ"א מהרי"ץ ואני מאמין שזה ייתבצע בקרוב, כשזה ייתבצע המיקום של התמרור יהיה במקום המתאים ולאחר מכן נחליף אותו בע"ה לתמרור זכות קדימה לאחר אישור בוועדת תימרור.