הצעיר בן-19 מגני מודיעין שמחסן אדמורי"ם, רבנים ואישי ציבור.

ועדת קהילה ותרבות | עדכון אחרון: 02/11/2021 16:02
WhatsApp Image 2021-02-03 at 10.23.39 (1)
הצעיר בן-19 מגני מודיעין  שמחסן אדמורי"ם, רבנים ואישי ציבור,
אומר כי "זו תחושת שליחות של ממש שמלווה אותי בעת הזו"

גני מודיעין: ברוך עזרא |  אברהם יחזקאל  
כ"א שבט תשפ"א | 03/02/21 | 19:47

השבוע פורסמה ידיעה בכלי התקשורת 
תחת הכותרת המחסן  הצעיר ביותר בישראל שעוד לא בן עשרים וכבר הספיק לחסן אלפים נגד הקורונה, ולצד הכותרת הופיע בגאון שמו של חמי טרכטנברג תושב היישוב גני מודיעין. חמי יחד עם בני משפחתו עזבו את ירושלים ובאו להתגורר ביישובנו לפני כשנה, ומאז החל חמי לגלות את כישוריו ואת חילו ומירצו בכל הנוגע לעשייה ולסיוע למען הקהילה.
זה התחיל בהצטרפותו לצוות צח"י לוגיסטיקה תחת פיקודו של המתנדב ישראל אבישר הי"ו,


ערב גיבוש צוות צח"י לוגיסטיקה          צילום: באדיבות המצלם   

בד בבד חמי לא הצר את צעדיו והחל להתנדב כמע"ר בארגון איחוד הצלה ובימים אלו אף סיים את ההשתלמות כחובש, וחבר לצוות של גני מודיעין מסניף מערב בנימין ומהוה כח נוסף בהצלת חיים. 

סיום ההשתלמות כחובש                  צילום: באדיבות המצלם   

אלא שבימים טרופים אלו הוסיף חמי לרשימת המשימות והתרומה הציבורית שלו גם את הנושא החם והנחוץ ביותר והוא מתן חיסונים לכלל האוכלוסיה שאף למבצע זה הצטרף חמי בגאוה והחל לחסן
מטעם קופ"ח מאוחדת. במסגרת פעילות ברוכה זו מספר חמי כי זכה לחסן אדמורי"ם ורבנים וכן אישי ציבור נוספים וכעוד אלפים מכלל האוכלוסיה. זו תחושת שליחות של ממש שמלווה אותי בעת הזו, הוסיף חמי, וכי ההתרגשות היא גדולה לראות את הנהירה הגדולה של העם להגיע ולהתחסן כאות אחריות לתת כתף כדי לבלום את התפשטות הנגיף ולייצר אופק וחלון של תקוה לחזרה לשיגרה של עמנו וארצנו לשיגרת חיים תקינה כבעבר.


חמי טרכטנברג בן-19                       צילום: באדיבות המצלם 

חמי כתושב גני מודיעין גאה בפועליו ובלקיחת האחריות והתרומה שלו למען הקהילה והחברה ומודה על כך שזוכה להיות חלק מנוער גני ומקהילה מאוחדת חמה ומחבקת.
בהזדמנות זו מבקש חמי למסור לכלל תושבי היישוב תודה גדולה על העידוד והאהבה ששואב הוא מכם ציבור יקר- ובהתרגשות חתם "זה מחזק אותי מאוד"
בעוד כחודשיים צפוי חמי להתגייס לגדוד חץ החרדי מחטיבת צנחנים ובזה יוסיף חוליה נוספת לשרשרת החסד והתרומה שלו למען הציבור, ועד אז ממשיך חמי להציל חיים.

                                       צילום: באדיבות המצלם  
הצטרפו עכשיו לקבוצות המתנדבים של גני מודיעין: https://chat.whatsapp.com/I3fEaDbtdA4105JwnskFrp 
רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו עכשיו לעדכוני גני מודיעין: https://chat.whatsapp.com/FficNu1gTss2JsApUwrkjK 
עוד בנושא:
COVID-19 נהוראי, נער בן 17 תושב גני מודיעין, החלים מקורונה ומספר על מה שעבר. צפו: 
https://www.youtube.com/watch?v=BdkLRNPly10&feature=emb_title
 
COVID-19 נהוראי, נער בן 17 תושב גני מודיעין, החלים מקורונה ומספר על מה שעבר. צפו: ​​​​​​​המחסן הכי צעיר בארץ קידוש השם: חמי טרכטנברג בן 19 מגני מודיעין מי שחיסן אלפים בחודשיים האחרונים בקופת חולים